Prof. Dr. Gürkan ARIKAN

       Kadın Hastalıkları ve Tüp Bebek Uzmanı

Ertesi gün daha hastaneden çıkmadan yürümeye başladım

Merhabalar, 
 
3 senedir rahmimde 2 cm büyüklüğünde myom vardi. 6 ayda bir rutin kontrollerime gidiyordum. Son kontrolumde myom boyutu 6 cm e ulasmiş. Doktor myomun alinmasi gerektigini söyledi.
 
Ondan sonra birkac doktora daha gittim. Ayni şeyi söylediler. 5 cm den buyuk oldugu icin kapali ameliyat yapamayacaklarini belirttiler. İnternette arastirirken Prof. Dr. Gurkan Arikan hocayi buldum. Öncelikle cv sine hayran kaldim. Sonra kapali myom ameliyat videolarini izledim. Hakkindaki yorumlari okudum.
 
Sonunda karar verip gittim. 1 hafta içinde ameliyat oldum. 1 gece hastanede kaldim. Ertesi gün daha hastaneden çıkmadan yürümeye başladım. Hatta doktorum sabah beni görmeye odaya geldiginde beni yururken gorunce ‚"ben dun bir hasta ameliyat ettim o nerede" dedi bana. Hastaneden cikip eve gittigimizde normal hayatima devam ettim. Ben de dahil geçmis olsun dileklerini sunmak icin gelen insanlar ameliyat olduguma inanmiyorlardi. Ne agri, ne halsizlik, ne siskinlik, ne gaz sancisi.. Amaliyattan 2 gun sonra da ise basladim. 
 
Gurkan Bey’e ne kadar tesekkur etsem az. Ellerine, emegine, tecrubelerine sağlik!
 
T.S.
Doktora Sorun
1000 sola karakterler