Prof. Dr. Gürkan ARIKAN

       Kadın Hastalıkları ve Tüp Bebek Uzmanı

Hastanenizde 08.Ağustos Salı günü lapraskopik olarak Prof Dr Gürkan Arıkan Beyfendiye rahmimden miyom aldırdım.Fakat öncesinde ailecek 2 aylık sancılı bir süreç yaşadık.2 ay önce yumurtalığımda 10 cm lik bir miyom olduğunu öğrendik.Kadın doğum doktorumla (kendisi tanınmış bir profesör) ameliyata karar aşamasında güven sarsan konuşmalar bizde ikinci bir görüş alma ihtiyacı hissettirdi, yine tanınmış bir doçent yeni bir teşhis rahimde miyoma dönüştü, mr lar kanser testleri derken ikinci kez ameliyat planlama aşamasında basit ve güvenilirliği çok düşük olan bir ön testle Hepatit-c teşhisi ile dağıldık. Yeniden testler bekleme süreçleri sonunda rahmimde miyom dışında başka bir rahatsızlığım olmadığı anlaşıldı. Tam da bu aşamada internet üzerinden tamamen kendi araştırmamız sonucu Prof Dr Gürkan Arıkan beyfendiyi bulduk. İyiki de bulduk. Kendisi güleryüzlü pozitif ve güven veren bir doktor, emin ellerde ameliyatım sorunsuz ve başarılı bir şekilde sonlandı, bir  dinlenme sonrası iş yaşamıma geri döndüm, kendisine bir kez de bu kanalla teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Ayrıca gerek odam gerek güler yüzlü hemşireleriniz sayesinde konforlu geçen sürecimi ve tabiki doktorumu kesinlikle tavsiye ederim...
C.I.

Merhabalar ismim meryem 1981 doğumluyum.
 
Size mucize bebek hikayesini anlatmak istiyorum.Hikayemiz15.05.2008 yılında başladı.6-7 ay korunmamamiza rağmen çocuk sahibi olamadigim için bir sorun mu var acaba diye küçük bir özel hastaneye gitim.Kontrolde bir sorun çikmadi.
 
Bana orada önce hap sonra iğneli bir tedavi uygulandı. Ancak sonuç olumsuzdu.Bunun üzerine rahim filmi istendi filmde rahmimde tek tüp ve tek kanalın olduğu ortaya çıktı ve detaylı bir inceleme için Laparoskopi olmam istendi.Sonra ben işin ciddiyetini anlayınca bir üniversite hastanesine gittim.Orada bir hocaya muayene oldum benden tekrar bir rahim filmi istedi.Sonuç yine aynı yarım rahimliydim.Laparoskopiye gerek yok dedi tam bir yıla yakın bana rahimde iltihap var diye antibiyotik tedavisi uyguladı.Kendiligimden hamile kalabilecegimi söyledi.Ama hiç bir sonuc alamadik.Sonra tekrar iyi bir doktor araştırmasına girdim.Yine alanında uzman olan bir doktora başladım. O da benden tekrar rahim filmive film sonucunda  Laparoskopi olmami istedi.Tanı amaçlıLaparoskopi ameliyatı oldum.Akabinde aşılama tedavisine gecildi.İki kere aşılama tedavisi oldum sonuc yine olumsuz.Tüp bebek tedavisine geçeceğim sırada muayenede rahimde polip olduğu görüldü ve bunun alınması için histeroskopi oldum.Sonrada tüp bebek tedavisine başladık.Bu arada eşim karaciğer hastasi ve poliestemia vera denilen bir kan hastalığı var.Bu hastalıklarin tedavisi sırasında kullandığı ilaçlari bıraktı.Çünkü o ilaçların bebeğe zarar verecegi belirtildi.Tam dört kere her yıl tüp bebek denedik.Sonuç yine olumsuzdu.
 
Tabi bu olumsuz denemeler esnasında iki kere de operatif histeroskopi oldum.Bu arada eşim ilacıni birakali tam dört yıl olmus ve doktoru artık bu işin bu şekilde olmayacağını olmuyorsa gidin bir çocuk alin bakın dedi.Biz artık işin ciddiyetini iyice anlayıp iyi bir doktor araştırmasına tekrar  girdik.
 
Bir gün arkadaşım bana bir doktor ismi önerdi.Bir yakınin tedavisinden bahsetti.Ben de o doktoru iyice araştırdı m ve Prof. Dr.Gürkan Arıkandan randevu almaya karar verdim ve hastaneyi aradım beni direk hocaya bağladılar çok şaşırdım. Hani hocalarla görüşmek zordur ya. O an tamam dedim doğru kişiyi buldum .Asistanından randevumu aldım  ve bütün evrakları mı aldım gittim.Gürkan bey güler yüzle bizi karşı ladı hikayemizi dinledi.Hemen yapılacak olanları sıraladı.Önce eşimden başladı bizi genetik bölümüne yönlendirdi.Sperm dna hasar testi sperm FISH testi ve periferik kan testleri yapıldı.Eşimin sperm dna hasarı % 47 çıktı.Bu sonuçla birlikte Gürkan bey bizi üroloji bölümüne yönlendirdi ve yapilan muayenede eşimde varikosel olduğu ve ameliyat olursa bu sperm sonuçlarınin düzelebilecegi belirtildi.Hemem ameliyat karari aldik ve ameliyattan sonra altı ay kadar spermleri destekleyici proxeed isimli bir ilaç kullandik ve muayene gittik sperm testiyle ama hic bir gelisme yoktu.Sperm Morfolojisi 0 dı.Tekrar ümitsiz şekilde gürkan hocaya gittik.Bize spemleri iğne yöntemiyle alırsak sağlam sperm bulunabilecegini tedavinin başarı şansının artacağını söyledi.Hocamız tedaviye geçmeden önce bütün sorunları bulma çözme yolunda adim atti. Hiçbirşeyi atlamadı.Sonra artık tüp bebek tedavisi başladı.İğneler ilaçlar kontroller derken tam 23 yumurta toplandı 5.güne 6 tane embriyom ulaştı.Gürkan hocam bu embriyolara  genetik inceleme istedi.Genetik inceleme sonrası 3 embriyodan bir tanesi sağlık lı çikti.Transferde sadece  sağlıklı bir embriyo kullanildı ve bekleme başlandı. Artık bu bizim   son denememizdi ve transfere kadar gürkan beyle bir yıl geçirmiş tik.Bize 14 mayıs 2017 de beta testi günü verildi.Test günü de tam anneler günüydü.Çok umutlu olmamakla beraber kan testini yaptırdım veeeeee sonuç çıktı.Doktor bana 5-6 haftalik hamile oldugumu söyledi ben doktora ağ layarak  hala gerçekten var mı diye soruyorum hamilemiyim bile diyemiyordum.Artık hamileydim hem de anneler gününde .Hep buruk geçirdiğim anneler gününde hayatımın en güzel hediyesini aldım.Şimdi hamileliğimin tadını çıkarmaya çalışiyorum.
   Sonuç olarak bebek sahibi olmak isteyen herkes hiç umudunu kaybetmesin doktorunuza güvenin sabırlı olun yol çok zahmetli. Ben başta Gürkan Arıkan hocama ( alanında uzman güler yüzlü hiçbirşeyi atlamadan hedefe odaklanan insanı tedirgin etmeyen yaklaşımıyla hastaya güven veren hastasıyla iletişimi güçlü ) ve ekibine üroloji doktorumuza ve emeği geçenlere cok tesekkur ediyorum.

Gürkan Bey, bugün ameliyat olalı tam bir yıl olmuş. Ameliyattan önceki sıkıntılarımı düşündüm (çok sevimsiz anılar; aslında bu konuyu hiç düşünmek istemiyorum). Bugüne özel bir teşekkür notu yazmak istedim size ama beceremiyorum...

 

Dört saat boyunca, o ameliyathanede içimi nasıl kazıdığınızı, 1001 çeşit dokuyu nasıl birbirinden ayırdığınızı canlandırmaya çalıştım gözümde. O dört saat boyunca, o ameliyathanede, zirve yapmış bir birikim ve beceriyi, Allah'ın en sevgili kullarına bahşettiği o güzel ruhu ile harmanlayan insana teşekkür nasıl edilir, bilemiyorum.

Benim Türkçem kifayetsiz kalıyor. Sizi doğuran ve yetiştiren Türk annesinin ellerinden hürmetle öpmekten başka birşey yapamam sanırım. Bir de size, herşeyin gönlünüzce olmasını dilemekten başka... Allah'a emanet olun.

Z. Y. 

Ben 24 yaşındayım. 15 yaşından beri adet dönemlerimin ilk 3 günü ağrılı geçiyordu. Karnım şişer gaz sancım çok olurdu. Gerçi gaz sancım hep olurdu. Tuvalete çok sık çıkardım. Sanki vücudum seruma alışmış gibi senede bir kusma ve karın ağrısıyla acile giderdim. Genelde doktorlar yediğim bir şeyin dokunduğunu söylerdi.
 
Son gittiğimde doktor bey ürolojiye görünmemi istedi. Kum döküyor olmamdan şüphelendi. Ertesi gün SSK’dan randevu aldık. Üroloji doktoru acil ultrason istedi ve aynı gün ultrason çekildi. İlk şoku üroloji doktoru ‘görüntü hoşuma gitmedi’ dediğinde yaşadık. Aynı gün kadın hastalıklarına göründüm. Sinirli bir doktora rastladık. En kötü senaryo ile ağlayarak oradan ayrıldık.
 
 
Yumurtalıklarımda sağda 13 solda 5 cm'lik kitle olduğu söylendi. Annemin internetten araştırmalarıyla Prof. Gürkan ARIKAN’ın alanında en iyisi olduğunu öğrendik. Nereden biliyorsun? Ne kadar tanıyorsun? Kim tavsiye etti? gibi sorulara rağmen annem Gürkan Bey de ısrar etti ve randevu alıp gittik.
 
Ultrasonla bakıp kısa ve net konuştu. Çikolata kisti olduğunu söyledi ve kapalı ameliyat önerdi. Hastaneden ayrıldık. Gürkan Beyin kısa ve net konuşması bizde güven uyandırdı. Tanıdık vasıtası ile iki profesöre daha gittik.
 
MR istemeleri gereksiz kafamızı karıştıran konuşmalar bizi daha çok kararsızlığa itti. Yine bir tanıdık vasıtası ile çapada genel sekreterlikte çalışan bir bayana yönlendirildik.
 
Gürkan ARIKAN’ın alanında en iyisi olduğunu söyledi. Bunun üzerine muayene olmadan çapadan ayrıldık. Gidip ameliyat tarihimizi belirledik. Kapalı ameliyatın en büyük avantajı iyileşme sürecim çok kısa oldu. Ağrısız, sızısız ve estetik bozulmadan çok başarılı bir ameliyat geçirdim. İşinin ehli, güvenilir ve güler yüzlü doktorumuza çok teşekkür ederim. 

Yaklaşık 4 senedir Myom şikayetim vardı.Büyüklükleri 2,5 / 3 / ve 5,5 cm giderek büyümekteydi en son 11 cm büyüklüğe ulaştığında artık kan değerlerim düşmeye , nefes darlığı, kalp çarpıntıları ve adet kanamalarımın çok çok fazla olması sebebiyle bir sürü doktora gittim.

Başta çok fazla kanamalarım  olmuyordu fakat zaman içerisinde myom 3,5 cm 'ken (5,5 giderek büyümeye başladı) bile doktorlar Rahimle birlikte Myom'u açık ameliyatla alırız rahim içerisine oturduğu için riskli bir yerde dediler. kimisi ameliyatta bakarız sadece myom alınsa bile yinede ilerde çocuk sahibi de olamazsın heyet doktorları bile aynı sonucu söyleyince.Ben Rahmimin alınmaması ve sağlığıma kavuşmak için bir çaresi olmalı diye düşünürken o doktor kimse bulucam dedim.İnternetten Ameliyatsız myom tedavisi diye araştırırken birden PROF.DR.GÜRKAN ARIKAN'ın videolarını ve Myom üzerine laparoskopi ameliyatlarını ve aynı benim gibi benzer durumumda bir çok kişinin hatta daha büyük Myom'ları bile olan kişileri ameliyat ettiğini  ve yorumları okuyarak Gürkan Arıkan'dan hemen Randevu aldım ve benim için gerçekten mucize olan cevabı aldım.Ben bu Myomu riskli bile olsa alırım dedi.Hiç düşünmeden hemen Laparoskopi Ameliyat tarihini 1 hft sonrasına aldım.Ameliyat öncesinde ve sonrasında Hastanedeki hemşireler, çalışan bütün Personel olmak üzere hepsi o kadar güler yüzlü ve bana karşı çok anlayışlıydılar.Gürkan Bey çok iyi bir Doktor Güleryüzlü ve gerçekten Ameliyat öncesi bütün herkes teker teker ilgilendi ameliyat sonrası gecenin bir yarısı doktorum hemşirelere neler yapması gerektiği konusunda bilgi vermesi. Ameliyat sonrasıda dikişlerim düştükten sonra yeniden doğmuş gibi hissettim. Çok heyecanlanmama rağmen çok başarılı bir ameliyat geçirdim.Gürkan Bey bu konuda kesinlikle çok iyi bir doktor...

Başta Doktorum Gürkan Bey olmak üzere herkese çok Teşekkür ederim.

<Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. > şunu yazdı:

Merhabalar herkese sağlıklı günler dileyerek yaşadıklarımı anlatmak istiyorum. Bunu anlatmayı başkalarına umut ve fikir olsun diye bir borç biliyorum. Ben  ikinci çocuğumu yapmak isteyince doktora kontrole gittim  doktor bana 10 cm'lik miyomum olduğunu ameliyat olmam gerektiğini eğer bu şekilde hamile kalırsam hamileliğimin çok riskli geçeceğini söyledi. Ayrıca ameliyatımın da riskli olduğunu rahmimi kaybedebileceğimi miyomumun büyük olmasından dolayda kesinlikle kapalı(laparoskopi ) yapılamayacağını açık ameliyat yapacağını söyledi. Esimde bende çok üzülmüştük ikinci çocuğu çok istiyorduk.Ben hemen başka doktor arayışına geçtim ama gittiğim üç doktorda aynı şeyleri söyledi. Yine internette doktor araştırırken rabbim karşıma Gürkan hocamı çıkardı.laparoskopiyle yaptığı miyom ameliyatlarını seyrettim hastaların yazdıklarını defalarca okudum c.v. sini okudum hemen telefona sarılıp çalıştığı hastaneyi aradım randevu aldım. Eşimle yanına gittik. Bizi çok güler yüzlü, rahatlatıcı, açıklayıcı ve mütevazı karşıladı .beni laparoskopiyle ameliyat edeceğini miyom kotu huylu değilse rahmimi kurtaracağını anlattı. Mucize gibiydi bütün endişelerimiz gitmişti. Aynısı oldu önce Allah'ın sonra hocamın sayesinde ameliyat çok güzel geçti kısa sürede sağlığıma kavuştum.  Çok şükür çoook teşekkür ederim hocam ellerinize sağlık dualarımsizinle

S.A.

On iki yıl boyunca dur durak bilmeden verdiğim insan üstü mücadelemin hikayesidir. Sizlerle paylaşmadan evvel, lütfen kendinizi benim yerime koymanızı ve kararlarınız ne olursa olsun bir kez daha gözden geçirmenizi diliyorum. Şimdiden bir çoğunuzun “Ben bu kadarını yapamazdım” veya daha büyük bir azimle “Asla mücadelemden vazgeçmeyeceğim” dediğini duyar gibiyim.

2004 Yılında başlayan mutluluğumuzu taçlandırmak istediğimizde bir kaç yıl  bekledikten sonra tıbbi yardım almaya karar verdik. Her gittiğimiz doktorda tahliller, testler...  Sonunda bunlardan oluşan dosyalardan bir kütüphane sahibi oldum. Hem eşim hem de benim yaptırmadığımız test ve tahlil, geçirmediğimiz operasyon kalmadı. 3 aşılamadan sonra her ikimizde de problem bulunmadığını söylemelerine rağmen sonuç negatifti.

Konu Sahibi : lavan....

Arkadaşlar gürkan arıkanı tavsiye eder misiniz memnun kalan kalmayan herkes paylaşsın lütfen

forei......

 

canım, bi süre geçmiş üzerinden sanırım geç olacak bu cevap ama ben gürkan hoca'nın tüp bebek tedavisi ile hamile kaldım. muhteşem bir doktor, kesinlikle tercih edebilirsin.

 

kub.....

Bende gürkan beyin hastasıyım. Adetimin ikinci günü tedaviye başlıyoruz. Gerçekten gürkan bey çok ilgili. Böyle zor bir süreçte desteğini hissettim. ilgisi ve desteği beni çok motive etti. ben gayet memnunum kendisinden. Herşey güzel olur inşallah. :)

Porta.......

Bu basligi yeni gordum ilk yazan icin gecmis oldu ama belki baskalari okur ben gurkan beyin hastasiyim iyiki de oyleymisim dr u seviyorum cok sukur hamileyim Allah saglikla devam etmeyi nasip etsin.

Yakin zamanda doktor arayisi icinde olan varsa onlara yardimci olabilmek adina yaziyorum gurkan arikan artik bahcecide degilmis gaziosmanpasada bir arastirma hastanesinde hizmete devam edecekmis web sitesinden bulabilirsiniz hatta apple ve android icin uygulama yapmis telefona ondirip ona sorular soruyor videolar izliyorsunuz randevuyu da ordan aliyorsunuz gercekten kendini cok cok gelistiren bir dr. Benim bebegim iki aylik oldu Allah hepinize nasip etsin hep duamdasiniz ins birilerine yardimci olabilmek umuduyla yazdim buraya da haaa unutuyordum en onemlisi gurlan arikanin calistigi hastanede rapor geciyormus hatta kendileri de rapor cikariyormus.

 

İsim: Meva Ş. Y.

Benim hikayem biraz uzun.  

Yaklaşık 6 yıl önce şikayetlerim oldu jinekologa gittim 3 tane büyük miyomum varmış kesin açık ameliyat; kapalı yapamam çok büyük miyomlar riskli olabilir dedi. Daha yeni evliydim çocuk sahibi olmak istiyordum, doktordan çıktım bi arkadaşın yanına uğradım moral bozukluğu ile orda tv de Gürkan hocamı gördüm miyomlardan bahsediyordu. 
Sonra kendisine ulaştım ve randevu aldım kapalı ameliyat olabileceğimi ve  bebeğiminde olabileceğini söyledi. Ameliyatımı oldum aradan bir sene geçti hamile kaldım 3 aylık hamileyken aşırı kanamam başladı yakınımda bir hastaneye gittim düşük yapıyorsun dediler. Sonra hocama geldim ( tatilden döndü izin gününde beni kontrole geldi) plesentanın 3 te biri ayrılmıştı ve çok riskliydi durumum. İyi bir tedaviyle evladımı kucağıma aldım. 
2 yıl sonra tekrar hamile olduğumu öğrendim yine bir kanamayla hastaneye gittim orda, bebeğin sezeryan dikişine yerleştiğini, rahimi yırttığını öğrendim :( bebeği ve rahimi alacağız dediler imza verip hastaneden ayrıldım. Yine hocama geldim ağlayarak, her zaman ki gibi sakinleştirici tavrı, güler yüzü ile karşıladı beni. Hemen ameliyata aldı  bebeği almak zorunda olduğunu ama rahimi diktiğini söyledi. 6 ay sonra bebek sahibi olabilirsiniz artık dedi şimdi 2. bebeğimde kucağımda hamdolsun. Güven veren, ilgili, işinin ehli, güler yüzlü bir hekim Gürkan hocam. Tekrardan sağolun minnettarım size...

Rahim içinde bana 4 yıldır sıkıntı yaratan 15 cm büyüklüğünde bir miyomum vardı. Ve son birkaç aydır ciddi bir şekilde büyümüştü. Acil servise gidecek derecede ağrılardan sonra rutin olarak düzenli kontrole gittiğim doktorum miyomun açık ameliyat ile alınmasını önerdi. Ancak çevremde kapalı ameliyat olup olumlu sonuç alan kişiler olduğu için, ben bu konuda uzmanlaşmış bir doktor arayışına girdim. İnternette yaptığım araştırma sonucu Sayın Prof.dr.Gürkan ARIKAN'a gitmeye karar verdim.

Kendisini seçmemin en önemli sebepleri arasında iyi bir eğitime, tecrübeye ve özgeçmişe sahip olması, kendisine ameliyat olan hasta yorumları, web sayfasında sunduğu detaylı açıklayıcı bilgiler ve ameliyat yapacağı hastanenin doktoru olmasıydı. Çevremde üniversite hastanelerinde öğretim üyesi olan ve ameliyatlarını özel hastanede yaptıran kişilerin tecrübelerini incelediğimde doktoruma hızlı ulaşabilmem için bir hastaneye bağlı çalışan bir doktora ameliyat olma kararı almıştım.

Bu kararımın doğru olduğunu yaşadığım ameliyatta doktorumun hasta sağlığı ve konforu ile ilgili ihtiyaç duyduğu ekipman veya aletlerin çalıştığı hastanede olmasını sağlamış olması ve aynı binada kalan hastasını rahatlıkla gözetimi altında tutabilmesi ile tecrübe ettim. Hatta öyle ki ameliyattan sonraki yürüyüşümü doktorumun ve eşimin desteği ile yaptım. Gürkan bey ameliyat öncesi ve sonrasında detaylı bir şekilde tüm süreç ile ilgili olarak bizi bilgilendirdi. Ameliyat sonrasında bize ameliyat görüntülerini izlettirerek ameliyat ile ilgili detaylı açıklamalarda bulundu.

Kapalı ameliyatın en önemli avantajlarından biri hassas bir kamerayla tüm işlemin görüntülenmesi ve kayıt altına alınması. Ayrıca açık ameliyattaki riskler ortadan kalkıyor; iç organlar enfeksiyon, kontaminasyon riskine maruz kalmıyor. Ameliyattan kısa bir süre sonra bir şeyleri yiyebilecek, içebilecek duruma gelebiliyorsunuz.

Gürkan bey büyük emek vererek elde ettiği bilgi birikimi ve bu bilgisini açık, net, sade ve anlaşılır bir şekilde bizlere aktarabildiği, hastanın iyiliğini ve beklentilerini en üst düzeyde tutacak şekilde operasyonlarını gerçekleştirdiği için çok teşekkür ederim. Yaşadığım bu hastalık deneyimi bana aynı sağlık sorununa aynı konuda uzman olduğunu belirten hekimlerin çok farklı bakış açılarıyla yaklaştığını gösterdi.

Gerçek şu ki ülkemizde jinekologların çoğunluğu bu tür ameliyatlara kısa yoldan açık ameliyat ile yaklaşıyorlar. Laparoskopik yöntemle ameliyat hasta için hızlı iyileşme, kesin sonuç ve konforlu bir ameliyat sunuyor. Bunu her jinekolog yapamıyor, çünkü bu konuda uzmanlaşma, kendine geliştirme, emek harcama gerekiyor. Prof. Dr Gürkan ARIKAN bu niteliklerde, teknolojiyi takip eden bir doktor ve İstanbullular için bir şans.

Kendisine bir kez daha teşekkür ederken, başarılarının devamını diliyorum.

 

A.S.Ş

Merhabalar,

52 yaşındayım. Kasık ağrısı nedeni ile gittiğim Dr rahimde bebek cesedi kadar miyom ve kist olduğunu,,rahim ve yumurtalıkların alınması gerektiğini söyledi. Ankara’da Zekai Tahir Burak Hastanesinde tüm tetkiklerim detaylı bir şekilde yapıldı, ancak doktorlar tarafından miyonun nerede olduğu,nasıl bir ameliyat olacağı ,bana getiri ve götürüleri anlatılmadı ve ameliyatında açık ameliyat olması beni korkuttu.

İnternette miyomların kapalı olarak alınabildiğini öğrendim tesadüfen ve biraz detaylı araştırma yapınca ameliyatımı yapan doktorum Pr.Dr.M.Gürkan Arıkan`ın videolarına izledim,ameliyatını yaptığı kişilerin internetteki yorumlarını okudum. Ayrıca cv sini inceledim ve birde Pr.Dr.Gürkan Beye muayene olmakta fayda olacağını düşünerek, Ankara’da yaşadığım halde randevu alarak ,İstanbul’a geldim, ilk muayenemde beni gayet güler yüzlü karşıladı, sorularımı yanıtladı. Kendisine de danışarak  rahim ve iki yumurtalığımı laparoskopi ile aldırmaya karar verdim.

Ameliyat sonrası beni nelerin beklediğini aydınlatıcı bir şekilde anlattı bana. Odasından çıktıktan hemen sonra düşünmeden ameliyat için gün aldım ve 21 Haziranda kendisine ameliyat oldum,miyomum çok büyük olduğu halde ameliyatımın başarılı bir şekilde gerçekleştiğini öğrendim kendisinden. Ameliyat günümde dahil olmak üzere hastanede kaldığım tüm günler güler yüzlü bir şekilde düzenli olarak beni ziyaret edip,durumumu kontrol etti. Şuan ameliyattan yana bir sıkıntım yok,tahmin ediyorum ki bundan sonraki süreçte de olmayacaktır. Kendisine ulaşıp, ameliyat olduğum için mutluyum. Kendisine çok teşekkür ederim ve herkese gönül rahatlığıyla hocamı tavsiye edeceğim. Bunun yani sıra hastanede odamda bana destek olan hemşireler, hasta bakıcılar, temizlik görevlisi arkadaşlar da görevini layıkıyla yaptılar. Hastaneden de çok memnun kaldım.

Başta doktorum Pr.Dr.Gürkan Arıkan Bey olmak üzere herkese çok teşekkür ederim.

 

N.K.

İsim: Neşegül

E-Posta adresiniz: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 

Hikayeniz: 

Ani bir rahatsızlığim dolayisıyla hastaneye başvurdum ve büyük bir miyom'un olduğunu söylediler ve acil olarak miyom, yumurtalik ve rahmin alinmasi söylendi. Açık ameliyat olacağım söylendi. Tedirgin oldum ve sonunda araştırmaya başladım. Değerli doktorum Gürkan Arıkan'ı buldum. Ankara'dan giderek kendisine muayene oldum ve kendisinin yaptığı açıklama ve engin bilgilerine güvenerek laparoskopi yöntemiyle ameliyat olmaya karar verdim. Ameliyat büyük bir miyom olmasına rağmen Gürkan beyin sayesinde çok başarılı geçti. İyi ki de Gürkan beyi tanımışım ve herkese kesinlikle tavsiye ediyorum. Tekrar çok teşekkürler.
Doktora Sorun
1000 sola karakterler